Czy dobrze kupować zindywidualizowane prezenty?

12 sierpnia 2017

Coraz częściej – szczególnie sklepy internetowe – proponują nam zindywidualizowane prezenty, za pomocą których mamy możliwość sprawić przyjemność naszym najbliższym. Sposobów na to jest naprawdę wiele, ponieważ w sieci znajdziemy mnóstwo przede wszystkim mało praktycznych gadżetów, które może i będą zawierały nasz test czy dedykację, ale nic poza tym obdarowana osoba z takim prezentem nie zrobi. I tak wciąż najczęściej kupowane są torby na ramię do noszenia tego, co nie zmieści się w torebce, kubki, grawerowane statuetki czy szkatułki na skarby. Można jednak podejść nieco inaczej do tematu i poszukać innych rozwiązań.

Do odmierzania samych szczęśliwych chwil

Jedną z ciekawszych propozycji tego typu prezentów są własne kalendarze, inaczej nazywane foto kalendarzami, w których można zamieścić odpowiednio przez nas wyselekcjonowane oraz dopasowane do okazji zdjęcia z wakacji czy ważnych uroczystości, za którymi przepadamy. Sam pomysł jest prosty, jednak z pewnością budziłby wzruszenie u każdego, kto by otrzymał zamiast bezosobowych prezentów, kupowanych najczęściej w ostatniej chwili.

Coś na ścianę

Równie dużą popularnością cieszą się dzisiaj specjalnie wykonywane na zamówienie obrazy, które tak naprawdę są wydrukowanym na płótnie wielkoformatowym zdjęciem. Dopiero tego rodzaju prezent budzi spore emocje u osoby, która takie coś dostaje. Jeśli chodzi o same zamówienia, nie wymaga to żadnych specjalnych umiejętności – wystarczy znaleźć odpowiednią stronę i postępować zgodnie z instrukcjami, jakie się pojawiają na ekranie.

2 komentarze

  • anna 12 sierpnia 2017jako18:37

    Super! Właśnie mi przyszedł fajny pomysł na prezent dla rodziców!

  • witek 12 sierpnia 2017jako18:39

    Faktycznie, takie prezenty mogą wycisnąć łezkę z oka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *